Кошик
437 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 11.03).

43007, вул. Кравчука, 44а, Луцьк, Україна
+380 (67) 690-64-50
COOLTOOLS

Тестер герметичності головки блоку циліндрів

23yhlfjizq
  • Готово до відправки
  • Код: 1236 JTC

4 115,16 ₴

+380 (67) 690-64-50
Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тестер герметичності головки блоку циліндрів
Тестер герметичності головки блоку циліндрів
4 115,16 ₴
Готово до відправки
+380 (67) 690-64-50
Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Комплектація

  • Тестер перевірки герметичності циліндрівСпеціальна двокамерна колба-тестер;
  • Рідина для тестера витоків 250 мл (JTC-1236L);
  • Резервна пляшечка для рідини 250 мл;
  • Перехідник з швидкознімним з'єднувачем;
  • Гумова груша для стравлювання повітря;

Опис

  • Набір являє собою діагностичний пристрій – тестер, з допомогою якого можна визначити змісту вихлопних газів в охолоджуючої рідини системи охолодження двигуна автомобіля. Наявність вихлопних газів побічно свідчить про проблеми пов'язаних з мікротріщинами в камері згоряння або нещільної прилеглої прокладки між блоком двигуна і ГБЦ і т. п., що зазвичай виникають після перегріву двигуна.
  • Перевірка проводиться при роботі двигуна на холостому ходу.
  • Місце витоку визначається шляхом відключення однієї свічки запалювання за один раз, і проведення повторного випробування.
  • Рекомендується використовувати разом з тестером JTC-1005.

Призначення

  • Діагностика двигунів внутрішнього згоряння, як з бензиновим, так і дизельним уприскуванням; тест на визначення вмісту в охолоджуючої рідини вихлопних газів.

Принцип дії

  • Отработавшие гази, при проникании в систему охлаждения двигателя, накапливаются в «воздушной подушке» радиатора или расширительного бачка. Тестер анализирует состав етого воздуха, и тестовая жидкость меняет цвет с голубого на желтий, при наличии CO2 в воздухе для бензинових двигателей, и на зелений, при наличии CO2 в воздухе для дизельних двигателей. Обичний метод часто дает неправильний результат, так как присутствующие в воздухе частици щелочи могут нейтрализовать еффект присутствия СО2, показуючи що витоку немає, коли вона присутня. Ці частинки абсорбуються першою камерою тестера, яка діє як фільтр, дозволяючи лише повітрю і З2 досягати другий — верхньої камери. Якщо рідина у верхній камері змінює колір на жовтий чи зелений, це факт свідчить про наявність СО2 в антифризі.
Основні
ВиробникJTC
Країна виробникТайвань
  • Ціна: 4 115,16 ₴