Компрессор автомобильный Vitol Ураган КА-У12040

- Нет в наличии
- Код: КА-У12040
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (67) 690-64-50
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотор
- Тип: двигун постійного струму, колекторного типу, однопоршневий
- 12 В
- 35 л/мин
- 7 Атм
- 15 хв (за температури 23 °C)
- 12 А
- Аналоговий (бари)
- Від -40 до +80 °C
- 2.7 м
- 1.2 м
- Номінальна потужність: 150 Вт
Металевий корпус
Рекомендований для коліс R13, R14
Напомповування від 0 до 2 Атм 185/65/R14: 3.0 хв
- Автокомпресор
Шланг гумовий високого тиску з набором адаптерів
Перехідник клеми-прикурювач
Сумка переносна високої якості
Посібник з експлуатації
Пакувальна коробка
- 205 х 135 х 165 мм
- 1.9 кг
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника + 24 місяці безкоштовного післягарантійного сервісного обслуговування
- Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная температура окружающей среды | 80 град. |
| Максимальное давление | 0.7 МПа |
| Минимальная температура окружающей среды | -40 град. |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия | Одноступенчатый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
- Цена: Цену уточняйте


