Пневмошлифовальная машинка стрічкова 10мм 1/4"

- Готово до відправки
- Код: 5904 JTC
5 811,18 ₴
+380 (67) 690-64-50
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Довжина:280мм
Швидкість:16000bpm
Рарзмер повітряного штуцера:1/4" PT
Розмір:1/4"
Вага:0.75 kg
Стрічка :10x330mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.75 кг |
| Довжина стрічки/листа | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Тип пневмошліфмашіни | Стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 16000 |
- Ціна: 5 811,18 ₴





